Pożyczki bez sprawdzania baz

Pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

Nagła, trudna sytuacja finansowa bywa prawdziwym problemem w życiu wielu osób. Banki oferują oczywiście kredyty, jednak ich otrzymanie wiąże się z określonymi wymogami. Instytucje takie dość dokładnie sprawdzają wiarygodność klienta, historię jego wcześniejszych pożyczek czy zaświadczenia o stałym dochodzie z pracy. Nie każdy jest w stanie spełnić te warunki.

Rozwiązaniem, na jakie w podobnej sytuacji decyduje się sporo osób, są pożyczki bez sprawdzania baz danych, jak choćby Krajowy Rejestr Dłużników, Biuro Informacji Kredytowej czy ERIF. Udzielane są zazwyczaj przez firmy, nie mające z bankami zbyt wiele wspólnego. Formalności, jakie należy spełnić, są tu ograniczone do możliwego minimum – wystarczy po prostu dowód osobisty. Całość nie wymaga nawet wizyty u pożyczkodawcy, ponieważ kredyt można dostać po wypełnieniu wniosku za pośrednictwem strony internetowej danej spółki czy firmy. Nie jest także potrzebna żadna umowa z pracy, a więc pieniądze mogą otrzymać także bezrobotni. Należy pamiętać jednak, że jest to kredyt i brak spłaty w terminie skutkuje sankcjami prawnymi.

Pożyczki bez sprawdzania baz danych są więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które niespodziewanie znalazły się w naprawdę trudnej, wręcz patowej sytuacji i z różnych względów nie są w stanie otrzymać pomocy finansowej z żadnego innego źródła. Pozwala to na bardzo szybki zastrzyk gotówki, w dowolnej kwocie (zazwyczaj od 100 do nawet kilkunastu tysięcy złotych). Zawsze jednak należy dokładnie sprawdzić, na jakich zasadach zostanie udzielony kredyt.

 Możliwość komentowania została wyłączona.

Pożyczkomat opinie
Pożyczka 2017
Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych
Pożyczka pozabankowa bez BIK